Parliament Protect (1.0.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Username
bs: Korisničko ime

en: No
bs: Ne

en: Message
bs: Poruka

en: Password
bs: Lozinka

en: Statistics
bs: Statistika

en: Send
bs: Pošalji
