Parliament Protect (1.0.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: No
eu: Ez

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: Format
eu: Formatua

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Send
eu: Bidali

en: Last name
eu: Abizenak

en: Form
eu: Formularioa
