Parliament Protect (1.0.0) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: No
fi: Ei

en: Message
fi: Viesti

en: Password
fi: Salasana

en: Format
fi: Muoto

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Postcode
fi: Postinumero

en: Send
fi: Lähetä

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Street
fi: Katuosoite

en: Additional
fi: Lisäarvot

en: County
fi: Maakunta

en: Form
fi: Kaavake

en: Address 2
fi: Osoitekenttä 2

en: Address 1
fi: Osoitekenttä 1

en: IP Ranges
fi: IP Avaruudet

en: Shoe size
fi: Kengän koko
