Parliament Protect (1.0.0) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: No
ga: Níl

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Statistics
ga: Statisticí

en: Postcode
ga: Cód Poist

en: Last name
ga: Sloinne

en: County
ga: Contae

en: Address 2
ga: Seoladh 2

en: Address 1
ga: Seoladh 1
