Parliament Protect (1.0.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Title
gl: Título

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: No
gl: Non

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: Format
gl: Formato

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Send
gl: Enviar

en: Security
gl: Seguranza

en: Last name
gl: Apelidos

en: Enable debugging
gl: Habilitar depuración

en: Form
gl: Formulario
