Parliament Protect (1.0.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: No
gu: નહિ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Send
gu: મોકલો
