Parliament Protect (1.0.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: No
hi: नहीं

en: Message
hi: संदेश

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Format
hi: प्रारूप

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Advanced
hi: विकसित

en: Send
hi: भेजें

en: Security
hi: सुरक्षा
