Parliament Protect (1.0.0) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Username
hu: Felhasználónév

en: No
hu: Nem

en: Message
hu: Üzenet

en: Password
hu: Jelszó

en: Format
hu: Formátum

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Advanced
hu: Haladó

en: Postcode
hu: Irányítószám

en: Send
hu: Küldés

en: Security
hu: Biztonság

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Street
hu: Utca

en: Additional
hu: Továbbiak

en: County
hu: Megye

en: Enable debugging
hu: Hibakeresés engedélyezése

en: Form
hu: Űrlap

en: I agree
hu: Elfogadom

en: Address 2
hu: Cím 2

en: Address 1
hu: Cím 1

en: Date of birth
hu: Születési idő

en: First name(s)
hu: Keresztnév

en: Ethnicity
hu: Etnikum
