Parliament Protect (1.0.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Username
is: Notendanafn

en: No
is: Nei

en: Message
is: Skilaboð

en: Password
is: Lykilorð

en: Format
is: Stílsnið

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Send
is: Senda

en: Last name
is: Eftirnafn

en: Street
is: Gata

en: County
is: Sýsla
