Parliament Protect (1.0.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: No
jv: Ora

en: Message
jv: Pesen

en: Password
jv: Sandhi

en: Statistics
jv: Statistik

en: Advanced
jv: Mahir

en: Send
jv: Kirim

en: Security
jv: Jagabaya
