Parliament Protect (1.0.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: No
kk: Жоқ

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Statistics
kk: Статистика

en: Send
kk: Жіберіңіз
