Parliament Protect (1.0.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: No
km: ទេ

en: Message
km: សារ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Send
km: ផ្ញើ
