Parliament Protect (1.0.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: No
lv: Nē

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: Format
lv: Formāts

en: Statistics
lv: Statistika

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Send
lv: Sūtīt

en: Security
lv: Drošība

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Street
lv: Iela

en: Additional
lv: Papildus

en: Form
lv: Forma
