Parliament Protect (1.0.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: No
mn: Үгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг

en: Format
mn: Бүтэц

en: Statistics
mn: Статистик

en: Send
mn: Илгээх
