Parliament Protect (1.0.0) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: No
nl: Nee

en: Message
nl: Bericht

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Format
nl: Opmaak

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Send
nl: Versturen

en: Security
nl: Beveiliging

en: Last name
nl: Achternaam

en: Street
nl: Straat

en: Additional
nl: Extra

en: County
nl: Gebied

en: Enable debugging
nl: Debuggen inschakelen

en: Form
nl: Formulier

en: Employer
nl: Werkgever

en: Mobile number
nl: Gsm-nummer

en: Address 2
nl: Adres 2

en: Address 1
nl: Adres 1

en: Date of birth
nl: Geboortedatum

en: Shoe size
nl: Schoenmaat

en: Ethnicity
nl: Etniciteit
