Parliament Protect (1.0.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ
