Parliament Protect (1.0.0) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: No
pl: Nie

en: Message
pl: Wiadomość

en: Password
pl: Hasło

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Postcode
pl: Kod pocztowy

en: Send
pl: Wyślij

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Street
pl: Ulica

en: Additional
pl: Dodatkowe

en: County
pl: Powiat

en: Enable debugging
pl: Włącz debugowanie

en: Form
pl: Formularz

en: Employer
pl: Pracodawca

en: I agree
pl: Wyrażam zgodę

en: Mobile number
pl: Numer telefonu komórkowego

en: Address 2
pl: Adres c.d.

en: Address 1
pl: Adres

en: Shoe size
pl: Rozmiar buta
