Parliament Protect (1.0.0) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Username
ru: Имя пользователя

en: No
ru: Нет

en: Message
ru: Сообщение

en: Password
ru: Пароль

en: Format
ru: Формат

en: Statistics
ru: Статистика

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Send
ru: Отправить

en: Security
ru: Безопасность

en: Last name
ru: Фамилия

en: Street
ru: Улица

en: Additional
ru: Дополнительно

en: County
ru: Округ

en: Enable debugging
ru: Включить отладку

en: Form
ru: Форма

en: I agree
ru: Я согласен

en: Mobile number
ru: Номер мобильного телефона

en: Address 2
ru: Адрес 2

en: Address 1
ru: Улица, дом, этаж
