Parliament Protect (1.0.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: No
sq: Jo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Send
sq: Dërgo
