Parliament Protect (1.0.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: No
te: కాదు

en: Message
te: సందేశం

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Format
te: ఆకృతి

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Send
te: పంపించు
