Parliament Protect (1.0.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: No
tr: Hayır

en: Message
tr: İleti

en: Password
tr: Parola

en: Format
tr: Biçim

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Send
tr: Gönder

en: Security
tr: Güvenlik

en: Last name
tr: Soyad

en: Street
tr: Cadde

en: Additional
tr: Ek

en: Enable debugging
tr: Hata ayıklamayı etkinleştir

en: Address 2
tr: Adres 2

en: Address 1
tr: Adres 1
