Parliament Protect (1.0.1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: No
af: Nee

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: Statistics
af: Statistieke

en: Send
af: Stuur
