Parliament Protect (1.0.1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: No
ast: Non

en: Message
ast: Mensax

en: Password
ast: Clave

en: Format
ast: Formatu

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Send
ast: Unviar
