Parliament Protect (1.0.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: No
be: Не

en: Message
be: Паведамленне

en: Password
be: Пароль

en: Format
be: Фармат

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Send
be: Адаслаць

en: Form
be: Форма
