Parliament Protect (1.0.1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Message
ca: Missatge

en: Password
ca: Contrasenya

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Advanced
ca: Avançat

en: Postcode
ca: Codi Postal

en: Send
ca: Enviar

en: Security
ca: Seguretat

en: Last name
ca: Cognoms

en: Form
ca: Formulari

en: Address 2
ca: Adreça 2

en: What time is it?
ca: Quina hora és?

en: Date of birth
ca: Data de naixement

en: Ethnicity
ca: Ètnia
