Parliament Protect (1.0.1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: No
cs: Ne

en: Message
cs: Zpráva

en: Password
cs: Heslo

en: Format
cs: Formát

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Send
cs: Poslat

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Last name
cs: Příjmení

en: Street
cs: Ulice

en: Form
cs: Formulář
