Parliament Protect (1.0.1) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Title
da: Titel

en: Username
da: Brugernavn

en: No
da: Nej

en: Message
da: Meddelelse

en: Password
da: Adgangskode

en: Statistics
da: Statistik

en: Advanced
da: Avanceret

en: Security
da: Sikkerhed

en: Last name
da: Efternavn

en: Street
da: Gade

en: Additional
da: Yderligere oplysninger

en: County
da: Amt

en: Enable debugging
da: Aktivér debugging

en: Form
da: Formular

en: I agree
da: Jeg accepterer

en: Address 2
da: Adresselinje 2

en: Address 1
da: Adresselinje 1

en: Date of birth
da: Fødsesdato
