Parliament Protect (1.0.1) - en to de translation catalogue (26 entries)

en: Title
de: Titel

en: Username
de: Benutzername

en: No
de: Nein

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Password
de: Passwort

en: Statistics
de: Statistiken

en: Advanced
de: Erweitert

en: Postcode
de: Postleitzahl

en: Send
de: Senden

en: Security
de: Sicherheit

en: Last name
de: Nachname

en: Street
de: Straße

en: Additional
de: Zusatz

en: County
de: Landkreis

en: Enable debugging
de: Fehlersuche aktivieren

en: Form
de: Formular

en: Employer
de: Arbeitgeber

en: I agree
de: Ich stimme zu

en: Mobile number
de: Handy-Nummer

en: Address 2
de: Adresszeile 2

en: What time is it?
de: Wieviel Uhr ist es?

en: Address 1
de: Adresszeile 1

en: Date of birth
de: Geburtsdatum

en: Shoe size
de: Schuhgröße

en: Protection
de: Schutz

en: Ethnicity
de: Volkszugehörigkeit
