Parliament Protect (1.0.1) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: No
fr: Non

en: Password
fr: Mot de passe

en: Statistics
fr: Statistiques

en: Advanced
fr: Avancé

en: Postcode
fr: Code postal

en: Send
fr: Envoyer

en: Security
fr: Sécurité

en: Last name
fr: Nom

en: Street
fr: Rue

en: Additional
fr: Supplément

en: County
fr: Comté

en: Enable debugging
fr: Activer le débogage

en: Form
fr: Formulaire

en: Employer
fr: Employé

en: Mobile number
fr: Numéro de GSM

en: Address 2
fr: Adresse 2

en: What time is it?
fr: Quelle heure est-il ?

en: Address 1
fr: Adresse 1

en: Address 3
fr: Adresse 3

en: Date of birth
fr: Date de naissance

en: Shoe size
fr: Pointure des chaussures

en: Ethnicity
fr: Ethnicité
