Parliament Protect (1.0.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Username
hr: Korisničko ime

en: No
hr: Ne

en: Message
hr: Poruka

en: Password
hr: Lozinka

en: Format
hr: Oblik

en: Statistics
hr: Statistike

en: Advanced
hr: Napredno

en: Send
hr: Pošalji

en: I agree
hr: Slažem se
