Parliament Protect (1.0.1) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Title
id: Judul

en: Username
id: Nama pengguna

en: No
id: Tidak

en: Message
id: Pesan

en: Password
id: Sandi

en: Statistics
id: Statistik

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Send
id: Kirim

en: Security
id: Keamanan

en: Last name
id: Nama belakang

en: Street
id: Jalan

en: Additional
id: Tambahan

en: Form
id: Formulir

en: Address 2
id: Alamat 2

en: Address 1
id: Alamat 1
