Parliament Protect (1.0.1) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Username
ja: ユーザー名

en: No
ja: いいえ

en: Message
ja: メッセージ

en: Password
ja: パスワード

en: Format
ja: フォーマット

en: Statistics
ja: 統計

en: Advanced
ja: 高度

en: Send
ja: 送信

en: Security
ja: セキュリティー

en: Last name
ja: 姓

en: Street
ja: 番地

en: Additional
ja: 追加

en: Form
ja: フォーム

en: I agree
ja: 承諾します
