Parliament Protect (1.0.1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: No
ka: არა

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Password
ka: პაროლი

en: Format
ka: ფორმატი

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Send
ka: გაგზავნა
