Parliament Protect (1.0.1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Username
lt: Nario vardas

en: No
lt: Ne

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Format
lt: Formatas

en: Statistics
lt: Statistika

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Send
lt: Siųsti

en: Security
lt: Saugumas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Street
lt: Gatvė

en: Additional
lt: Papildoma informacija

en: County
lt: Grafystė

en: Form
lt: Forma

en: Address 2
lt: Adresas 2

en: Address 1
lt: Adresas 1
