Parliament Protect (1.0.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: No
ml: അല്ല

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്
