Parliament Protect (1.0.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Username
my: အမည်

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Format
my: ပုံစံ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်
