Parliament Protect (1.0.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: No
ne: हुँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Send
ne: पठाउनुहोस्
