Parliament Protect (1.0.1) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Title
pt: Título

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: No
pt: Não

en: Message
pt: Mensagem

en: Password
pt: Senha

en: Format
pt: Formato

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Advanced
pt: Avançado

en: Send
pt: Enviar

en: Security
pt: Segurança

en: Last name
pt: Apelido

en: Street
pt: Rua

en: Additional
pt: Adicional

en: County
pt: Município

en: Enable debugging
pt: Ligar depuração

en: Form
pt: Formulário

en: Employer
pt: Empregador

en: I agree
pt: Eu concordo

en: Address 2
pt: Bairro

en: Address 1
pt: Rua, Avenida, Praça
