Parliament Protect (1.0.1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Username
sk: Používateľské meno

en: No
sk: Nie

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: Format
sk: Formát

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Send
sk: Odoslať

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Street
sk: Ulica

en: Additional
sk: Dodatočné

en: Enable debugging
sk: Povoliť režim ladenia

en: Form
sk: Formulár

en: Address 2
sk: Adresa 2

en: Address 1
sk: Adresa 1
