Parliament Protect (1.0.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: No
sl: Ne

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: Format
sl: Oblika

en: Statistics
sl: Statistika

en: Send
sl: Pošlji
