Parliament Protect (1.0.1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Username
sv: Användarnamn

en: No
sv: Nej

en: Message
sv: Meddelande

en: Password
sv: Lösenord

en: Statistics
sv: Statistik

en: Advanced
sv: Utökad

en: Postcode
sv: Postnummer

en: Send
sv: Skicka

en: Security
sv: Säkerhet

en: Last name
sv: Efternamn

en: Street
sv: Gata

en: Additional
sv: Kompletterande

en: County
sv: Län

en: Enable debugging
sv: Aktivera felkodsavsökning

en: Form
sv: Formulär

en: Employer
sv: Arbetsgivare

en: Address 2
sv: Adress 2

en: Address 1
sv: Adress 1

en: Date of birth
sv: Födelsedatum
