Parliament Protect (1.0.1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: No
ta: இல்லை

en: Message
ta: செய்தி

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Form
ta: படிவம்
