Parliament Protect (1.0.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Password
ug: پارول

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Send
ug: يوللاش
