Parliament Protect (1.0.1) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: No
uk: Ні

en: Message
uk: Повідомлення

en: Password
uk: Пароль

en: Format
uk: Формат

en: Statistics
uk: Статистика

en: Advanced
uk: Розширені

en: Postcode
uk: Індекс

en: Send
uk: Надіслати

en: Security
uk: Безпека

en: Last name
uk: Прізвище

en: Street
uk: Вулиця

en: Additional
uk: Додатково

en: County
uk: Графство

en: Enable debugging
uk: Увімкнути зневадження

en: Form
uk: Форма

en: Employer
uk: Роботодавець

en: I agree
uk: Я погоджуюсь

en: Address 2
uk: Адреса 2

en: Address 1
uk: Адреса 1

en: Date of birth
uk: Дата народження

en: IP Ranges
uk: Діапазони IP

en: Ethnicity
uk: Етнічна приналежність
