Parliament Protect (1.0.2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: No
bo: མིན

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Form
bo: རེའུ་མིག
