Parliament Protect (1.0.2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: No
el: Όχι

en: Message
el: Μήνυμα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Format
el: Μορφή

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Send
el: Αποστολή

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Form
el: Φόρμα
