Parliament Protect (1.0.2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: No
eo: Ne

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Send
eo: Sendu

en: Address 2
eo: Adreso 2

en: Address 1
eo: Adreso 1
