Parliament Protect (1.0.2) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Username
et: Kasutajanimi

en: No
et: Ei

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: Format
et: Vorming

en: Statistics
et: Statistika

en: Advanced
et: Täpsem

en: Send
et: Saada

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Street
et: Tänav

en: Additional
et: Muud andmed

en: County
et: Maakond

en: Form
et: Vorm

en: Address 2
et: Aadress 2

en: Address 1
et: Aadress 1
