Parliament Protect (1.0.2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: No
ar: لا

en: Message
ar: الرسالة

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Format
ar: التنسيق

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Advanced
ar: متقدم

en: Send
ar: أرسل

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Form
ar: نموذج
