Parliament Protect (1.0.2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: No
az: Xeyir

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: Statistics
az: Statistika

en: Advanced
az: Əlavə

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Form
az: Forma
